Att Malin var begåvad har jag vetat sedan länge, men när hon tog våra bröllopsbilder överträffade hon både sig själv och oss! Min redan snygga man blev ännu vackrare, den redan fantastiska dagen blev ännu härligare och vår husvägg har nog aldrig varit så rosa och fin som när Malin fotade den.
Att välja en etiopisk fotograf skulle jag bara drömma mardrömmar om, men jag är övertygad om att Malin håller även när konkurrensen är större (läs Sverige). Bröllopsdag är ju valdag och jag är väldigt nöjd med både mitt val av man och mitt val av fotograf. Sjukt smidigt att ha en bästis som kan allt.
Malin Hansson bor i Piteå men kan såklart röra på sig – hon har ju till och med haft uppdrag i Addis Abeba – så om ni planerar bröllop och vill låta henne skapa lite konstverk av det hela, tveka inte alls utan skicka iväg ett mail till malinhansson87 [at] gmail.com.
Fantastiska bilder, verkligen! Jag älskar den när ni sitter på stolar bredvid varann! KRAM
Såååå fina bilder av ett såååå fint par!! 🙂
GRATTIS än en gång, ni båda ❤ !!
Ja verkligen fina bilder från en fin dag!
WOW! Malin är så begåvad och du och Tarre är så vackra!!!
Fantastiska bilder och fantastiskt duktig Malin är!
Otroligt! Jag bugar mig för Malin. Jag kan inte sluta titta.
Alltså den sista bilden, wow va fin!!
Jättevackra bilder! Sista bilden är ju magisk!!
Wow!!! Så himla fina. Så grymt kul att se!
Supertjusiga bilder! ..och vilket brudpar!